Dangos

Medinės grindys yra plačiai naudojamos gyvenamuosiuose bei komerciniuose pastatuose. Jos sukuria jaukumą bei interjero išskirtinumą. Medinės grindys gali būti natūralios spalvos arba dengtos spalvotu beicu, spalvota alyva ar spalvotu laku. Medinių grindų spalvą galima puikiai suderinti su bendru jūsų patalpų interjeru. Medinės grindys suteiks jūsų namams ar komercinėms patalpoms jaukumo ir natūralumo jausmą.

Medinės grindys išsiskiria savo grožiu, šiluma, ekologiškumu. Jos yra patikimos bei ilgaamžiškos.

Medinės grindys klojamos iš grindinių lentų arba parketlenčių. Grindinės lentos yra iš masyvo, t.y. iš vientisos medienos. Įsirengiant masyvo lentų grindis, reiktų susitaikyti su galimai atsirasiančiais plyšiais. Mažinant šią riziką, patartina klijuoti visu plotu prie esamo pagrindo. Masyvo lentų negalima dėti ant šildomo pagrindo. Parketlentės paviršius gali atrodyti taip pat, bet ji visada klijuota iš kelių medžio sluoksnių. Dėl to parketlentės pasižymi dideliu stabilumu ir minimaliu reagavimu į drėgmės pasikeitimus. Parketlentės gali būti klijuojamos ar surenkamos plaukiojančiu būdu ant šildomų betoninių grindų. Parketlentės yra galutinio paruošimo, todėl jas suklojus nereikia nei šlifuoti, nei alyvuoti ar lakuoti. Dėl plataus technologijų vystymosi šiandien grindys gali būti klojamos ne tik iš įprastų stačiakampių lentelių, bet ir iš pačių įvairiausių modulių.

Medines grindis prižiūrėti yra lengva. Valant pirmiausia reikia nusiurbti dulkių siurbliu, o po to valyti su drėgnu, gerai nugręžtu skuduru. Esant medinėms grindims prie lauko durų, patartina padėti kilimėlį, kuris surinks drėgmę, smėlį bei purvą. Po darbo kėdėmis su ratukais patartina naudoti specialius apsaugančius nuo subraižymo PVC kilimėlius.

Patikėkite savo rūpesčius mums ir jūsų patalpose suspindės medinės grindys, sukuriančios šiltą bei sveiką aplinką jums.

Pagrindiniai medinių grindų privalumai:

  • visada madinga ir prabangi išvaizda
  • puikus šilumos izoliatorius
  • patvarumas
  • tvirtumas, ypač raudonmedžio medienos
  • medinės grindys gali būti lakuojamos, aliejuojamos, suteikiant įvairius atspalvius
  • parketlentės gaminamos aukštos kokybės gamybos technologijomis

Gamintojai

TARKETT – daugiau nei 130 metų patirtį turinti tarptautinė įmonė TARKETT yra lyderiaujanti dangų gamintoja. Įmonė siūlo platų  natūralios medienos, trisluoksnių parketlenčių asortimentą . Platus spalvų ir išmatavimų pasirinkimas. Medinių parketlenčių paviršiaus apdirbimo įvairovė.

DESIGN PARQUET – Prancūzų gamintojas gaminantis egzotiškos medienos masyvo lentas, ir medines trisluosnes parketlentes. Išsiskiria plačiu asortimentu, medienos rūšimis, paviršių apdirbimu, padengtos laku, alyva arba nedengtos. Ąžuolinių parketlenčių padengimu įvairiomis spalvomis.

STP WOOD + FLOORING INDUSTRIES – Ispanų gamintojas išsiskirantis savo produktų įvairove. Medinės parketlentės nuo mums įprastos formos iki nustebinančių formatų, kaip “žuvies žvynas”, “hexagon”ir t.t. Paneliai –parketlentės, gali būti padengtos natūraliu medžiu, oda ar kailiu , jas galima montuoti ant grindų arba sienų.